Rıza Kocaoğlu ve Yüsra Geyik’in Aşkının İlk Karele…

Geçtiğimiz ay Hazal Subaşı ile ilişkisini sonlandıran Rıza Kocaoğlu’nun adı Arka Sokaklar dizisinin oyuncusu Yüsra Geyik ile aşk dedikodularına karıştı. Geyik aşk haberlerini yalanlasa da ikilinin yan yana çekilmiş pozları ortaya çıktı.

Şu aralar ‘Çukur’ dizisinde hayat verdiği ‘Aliço’ karakteriyle ekranlarda görünen Rıza Kocaoğlu, rol arkadaşı Hazal Subaşı ile geçtiğimiz ay ilişkisini sonlandırmıştı. Ayrılığın ardından Kocaoğlu’nun kendinden 12 yaş küçük oyuncu Yüsra Geyik ile aşk yaşamaya başladığı iddiaları magazin gündemine oturmuştu.

YALANLADILAR

Çıkan aşk haberlerine sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile yalanlayan 30 yaşındaki güzel oyuncu, ‘Hakkımda çıkan aşk haberinin doğru olmadığını belirtme ihtiyacı hissediyorum çünkü oldukça kesin ifadelerle, hızlıca yayılıyor… Konuyla ve gerçeği yansıtmayan aşk yakıştırmalarıyla ilgili bir daha konuşmayacağımı bildirmek isterim. Sağlıklı, huzurlu hafta sonlarınız olsun’ dedi.

YENİ FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

Ancak bu açıklamanın ardından Rıza Kocaoğlu ile Yüsra Geyik’in, birlikte olan fotoğrafları çıktı. Kocaoğlu ve Geyik, Esra Ruşan, Fırat Çelik ve Melisa Doğu gibi isimlerle birlikte yer aldığı fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı. İkilinin samimi halleri yine aşk iddialarını doğrular nitelikte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir