Esra Erol saat kaçta başlıyor Esra Erol hangi kanalda ATV Esra Erol canlı

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan ” Esra Erol‘da” programında bugün de 29 Eylül 2021 Çerşembe ekranlara geldi. Peki, Esra Erol ATV Canlı izle! ATV yayın akışı! Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan “Esra Erol’da” programında bugün neler oldu? Tüm gelişmeler için 9 Haziran Çarşamba ATV Canlı Yayın Esra Erol bugünkü programı izle! ATV canlı Esra Erol izle! İşte detaylar haberimizde… Türkiye’nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

ESRA EROL SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan “Esra Erol’da” programında bugün neler oldu? Esra Erol’da programı hafta içi her gün, saat 16.20’de ATV ekranlarında yayınlanmakta.

ESRA EROL KİM?

Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık’lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000’in üstünde akülü sandalye dağıttı.

Haberler.com – Gündem /beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir