Ece Üner’i şaşkına döndüren ifadeler: Eşim ve öz yeğenim yatak odamızda birlikte oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ece Üner İle Susma programında akıllara durgunluk veren bir olay ele alındı. Karısının iki çocuğunu alıkoyduğunu ifade ederek onları hiçbir şekilde göremediği için programa başvuran Sedat Akbalık, izleyicileri şaşkına düşüren iddialarda bulundu.

Cezaevinden pandemi nedeniyle çıkması sebebiyle acıyarak evine aldığı yeğeninin eve eşinin kendi yatak odalarında ilişki yaşadıklarını ifade eden Akbalık, ikisinin kaçmayı planladıklarını öğrendiğini söyledi. Öte yandan anne karnındaki üçüncü çocuğunun bilinçli bir şekilde hayatının sonlandırıldığını da sözlerine ekledi.

Canlı yayına bağlanan Sedat Akbalık’ın eşi Nesrin ise yeğen Murat’ın kendisine cinsel tacizde bulunduğunu hatta bu konuda eşiyle karakola gidip ifade verdiklerini söyledi. Sedat’ın kendisine şiddet uyguladığını belirten Nesrin, eşi için 20 günlük uzaklaştırma kararı çıkarttı.

Haberler.com – Magazin Haberleri Emre İliksiz Haberler.com Haberler.com – Magazin Haberleri Konuğu hüngür hüngür ağlayan Ece Üner, kendini zorlasa da bir türlü gözyaşı dökemedi

Konuğu hüngür hüngür ağlayan Ece Üner, kendini zorlasa da bir türlü gözyaşı dökemedi

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir