Cüneyt Arkın’a büyük saygısızlık! Cenaze alanı pazara döndü! İmam çıldırdı

Ani bir rahatsızlık nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Yeşilçam’ın büyük çınarı Cüneyt Arkın sevenlerinin iştiraki ile defnedilmek üzere Teşvikiye Camii’ne götürüldü. Cenaze merasimi sırasında ise yok artık dedirten anlar yaşandı. İşte Cüneyt Arkın’ın son vedasında ortaya çıkan berbat imgeler.

CÜNEYT ARKIN’IN CENAZE MERASİMİNDE UTANDIRAN ANLAR

Hayatını kaybeden ünlü oyuncu Cüneyt Arkın sevenleri ve dostlarının iştirak ile Teşvikiye Camii’nde defnedildi. Merasimden evvel sonra sefer sevenleri ile buluşturulan Arkın’ın naaşı, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen merasim sonrasında Teşvikiye Camii’ne getirildi. Kültür Merkezi’nde gazeteciler fotoğraf yarışına giderken, kimi sevenleri ise cenaze ile selfi çekmeye çalıştı. Sesli anonslarla ihtarlar yapılmasına karşın kimse geri adım atmadı. Yapılan anonsta, “Manzara değil burası” ikazları yapıldı.

İMAM BİLE O ANLARA DAYANAMADI

Arkın’ı naaşı defnedilmek üzere yola çıkarken tekrar ellerinde telefonlarla cenaze aracı çekilmeye çalışıldı. Arbedeye neden olan olaylarda Arkın’ın sevenleri ile basın mensupları ortasında tartışma yaşandı. Skandal imgelere neden olan cenaze merasimi sonların gerilmesine neden oldu. Tabutun önünde görüntü çekmek isteyenlere ise İmam reaksiyon gösterdi. İmamdan “Tabutun başında bekleme yapmayalım. Yürürken de duamızı yapabiliriz.” ihtarları geldi.

CENAZE PAZAR ALANINA DÖNDÜ

Tüm bu yaşananların yanı sıra dikkat çeken bir imaj daha ortaya çıktı. Cüneyt Arkın’ın cenaze merasimini fırsata çeviren seyyar satıcılar ellerinde Cüneyt Arkın anısı atkılarla merasim alanında satış yaptılar. Satıcılar hatıra şallarını 20 TL’den sattılar.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.