Bergen’in katili Halis Serbest’ten tepki çekecek sözler: İlk annesine sıktım, ölmediğini bilseydim onu sağ bırakmazdım

Acıların Kadını olarak tanınan Bergen‘in yüzüne önce asit döken sonra da 1989 yılında öldüren Halis Serbest, Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına özel röportaj verdi. Kadın cinayetlerinden bahseden Serbest, Bergen’in annesi hakkında da tepki çekecek bir açıklama yaptı.

“BERGEN’İ ÖLDÜRDÜĞÜM İÇİN PİŞMAN DEĞİLİM”

Bergen’in ölmesiyle ilgili konuşan Serbest, “Bunu kendisine söyledim. ‘Sen hak ettin, seni öldüreceğim’ dedim” ifadelerini kullandı. Muhabirin “Pişman mısın?” sorusuna tüm soğukkanlılığıyla cevap veren Serbest “Yok pişman değilim” dedi.

“BERGEN’İN ANNESİNE DE SIKTIM, ÖLMEYİŞİNE ÇOK ÜZÜLDÜM”

Bergen’in öldürmeye gittiğinde asıl hedefinin annesi olduğunu belirten Serbest, “Annesi ‘ölümden korkmuyorum’ diyordu. İlk ona sıktım. Öldü sandım. Ölmese ben onu sağ bırakır mıydım? Annesinin ölmeyişine çok üzüldüm.”

“KADIN CİNAYETLERİNE KARŞIYIM”

Tüm bu yaşananların ardından kadın cinayetlerine karşı olduğunu söyleyen Halis Serbest, sözlerine şöyle devam etti: “Kadın cinayetlerine kesinlikle karşıyım. Bir bayan, eşine ‘Ben anlaşamadım, boşanacağım’ diyor. Anlaşamamışlar, olabilir. Yolun açık olsun.”

Haberler.com – Magazin Haberleri Ecem Altan Ecem Altan Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin Haberleri Konuğu hüngür hüngür ağlayan Ece Üner, kendini zorlasa da bir türlü gözyaşı dökemedi

Konuğu hüngür hüngür ağlayan Ece Üner, kendini zorlasa da bir türlü gözyaşı dökemedi

Oyuncu Yüsra Geyik, derin göğüs dekolteli pozlarıyla göz kamaştırıyor

Oyuncu Yüsra Geyik, derin göğüs dekolteli pozlarıyla göz kamaştırıyor

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir